Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 92 hodnocení
5
89x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PD Avatar autora Pokorná Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2025
Opravdu jsou to s.o.s. Kapky
RK Avatar autora Radka Klapková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.9.2025
Vše proběhlo rychle a v pořádku.
TB Avatar autora Tomáš Bárta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.9.2025
Rychlé dodání, ceny, vše bez problémů.
DK Avatar autora Dana Krajčovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.9.2025
Spolehlivost, rychlost.
Avatar autora Hana Žáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.9.2025
Spokojenost, rychlé dodání
R Avatar autora Radka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.8.2025
Super rychlé dodání, jsme spokojení 🙂
PL Avatar autora Pavel Landa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.7.2025
Nad míru spokojen .
JP Avatar autora Jarmila Petrýdesová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2025
Spokojena
PM Avatar autora Petr Mariánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2025
Doručení bylo rychlé a produkt zatím testujeme tak uvidíme
MH Avatar autora Michaela Hanelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.4.2025
spokojenost
N Avatar autora Novotná (Administrátor) 29.4.2025
Dobrý den, děkujeme. Hezký den Novotná
LS Avatar autora Lenka Schullerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2025
Rychlé dodání
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 29.4.2025
Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojená s dodací lhůtou. S přáním hezkého dne Novotná
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.4.2025
Vše v pořádku
LB Avatar autora Libuše Budíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2025
ryychlé dodání,kapky zatím nemohu posoudit
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 29.4.2025
Dobrý den, jsme rádi, že vaše objednávka došla co nejrychleji mohla. Nechte nám zpětnou vazbu jak vám zafungovaly. hezký den Novotná
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2025
Paráda
PE Avatar autora Pajkrtova Eva Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 28.3.2025
Ano jsem spokojená
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 29.4.2025
Dobrý den, děkujeme hezký den Novotná
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.3.2025
+ Bylinné
+ Fungují, pejsek se uklidnil

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2025
Dobrá komunikace rychlá doprava.
VB Avatar autora Vladan Billik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.3.2025
jsem velmi spokojen
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 29.4.2025
Dobrý den Billik, to rádi slyšíme a přejeme hezký den. Novotná
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.3.2025
+ Rychlé dodání, spolehlivost

MT Avatar autora Monika Tumová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.3.2025
Spolehlivost, rychlé dodání

Ovládací prvky výpisu

93 položek celkem