Momentální akce na vybrané kapky až 24 %. Navštivte naše SLEVY a AKCE. Spokojený nákup přejí BACHOVY KAPKY.

Bachovy kapky pro děti

Stres, napětí, úzkost, nervozita, strach i vztek. To všechno jsou negativní pocity, které se na našem těle podepisují a mohou stát za řadou nemocí. Dětské kapky takzvané Krizovky dokáží organismu vrátit ztracenou harmonii. Jedinečné složení pěti bylin uklidňuje mysl a díky svému přírodnímu složení je naprosto bezpečné i pro ty nejmenší. Navíc neobsahuje přidaný cukr ani alkohol.

Bachovy kapky pro děti ohodnotíte především v tíživých okamžicích při:

  • při nervovém vypětí
  • nebo záchvatech paniky
  • vytížení ve škole
  • Pomohou vám také bojovat proti strachu nebo trémě a jsou výtečným společníkem pro děti s ADHD

Nejprodávanější

4 položek celkem
bachovy-kapky-pro-deti-citronove-30ml
249 Kč / ks

Bachovy esence krizové kapky pro děti s příchutí citronu využívají síly bylinných výtažků. Bachovy kapky díky jedinečné kombinaci bylinek uklidňují mysl, zbavují stresu a...

Kód: 350110
bachovy-kapky-pro-deti-jahodove-30ml
249 Kč –20 %
199 Kč / ks

Krizové kapky pro děti směs Bachových esencí s příchutí jahody využívají síly bylinných výtažků a jsou výborným pomocníkem při zvládání hyperaktivity.

Kód: 350111
bachovy-kapky-pro-deti-malinove-30ml
249 Kč / ks

Bachovy esence krizové kapky pro děti s příchutí maliny pomáhají zvládnout nervové vypětí, úzkost i vztek a vzhledem ke svému přírodnímu složení jsou naprosto bezpečné i pro ty...

Kód: 350112
bachovy-kapky-pro-deti-pomerancove-30ml
249 Kč / ks

Bachovy krizové kapky pro děti s příchutí pomeranče využívají síly bylinných výtažků. Kapky díky jedinečné kombinaci bylinek uklidňují mysl, zbavují stresu a navozují pocit...

Kód: 350109

Chvilku neposedí, neustále někoho provokuje, nedokáže udržet pozornost a občas máte pocit, že vás přivede do blázince? Zvládnout hyperaktivní dítě není jednoduché, ale situace není beznadějná.

Hyperaktivní dítě, které chvilku neposedí je náporem na nervy rodičů i učitelů.

Říkám to jen nerada, ale můj syn mě občas přivádí k šílenství, říká Táňa, matka osmiletého Martina. „Už jako miminko měl velmi nepravidelný rytmus, často plakal, byl neklidný a neustále vyžadoval mou přítomnost. Myslela jsem si, že se to časem srovná a že z toho vyroste, jenže problémy se naopak nabalovaly.“ Ve školce bojoval Martínek s adaptací na prostředí a Táňa neustále poslouchala stížnosti učitelek na to, že je vzteklý, neukázněný, narušuje program a provokuje ostatní děti.


„Dokonce padala i slova o možném vyloučení, protože je údajně nezvladatelný. Byli jsme v té době s Martinem i u psycholožky, ale ta nám řekla, že na stanovení diagnózy je moc brzy,“ popisuje Táňa s tím, že stále doufala, že problém by mohl být třeba ve školkovém kolektivu a s přechodem do školy by se mohla situace ustálit. Nicméně to se bohužel nestalo. Naopak se ukázalo, že Martin nedokáže udržet pozornost, má problémy s koncentrací, rychleji jedná než myslí a má potíže se začleněním do kolektivu. „Tentokrát už psycholožka potvrdila diagnózu, kterou jsme stejně už všichni dávno tušili – a totiž, že máme hyperaktivní dítě. Paradoxně se mi tím ulevilo, protože jsem to vnímala jako potvrzení, že chyba není na mé straně ani ve špatné výchově, ale že se jedná o skutečnou poruchu, která má své jméno.“


Diagnóza až po 4. roce.

  • Hyperaktivitou neboli ADHD trpí podle odborníků pět až osm procent dětí, přičemž až u šedesáti procent z nich přetrvává tato porucha až do dospělosti. Se stanovením diagnózy se sice obvykle vyčkává až do staršího věku dítěte (uvádí se, že diagnóza není možná před čtvrtým rokem života), ale projevy hyperaktivity u dětí jsou tak výrazné, že většinou okolí už dávno tuší, že není něco v pořádku.
    Hyperaktivní děti nejsou schopné regulovat své chování, a proto jednají velmi impulsivně. Z toho pramení i problémy, které mají se začleněním do kolektivu. Často provokují, aby získaly pozornost, neumí se soustředit a déle se koncentrovat na nějaký úkol. Jsou vzteklé, výbušné a častá jsou u nich i drobná zranění, protože neustále někam padají, zakopávají a „otloukají“ se.

Zkuste bylinnou pomoc - Bachovy esence pro děti s ADHD

  • Zvládnout hyperaktivní dítě není nic jednoduchého a předem můžete zapomenout na to, že by vám lékař předepsal nějaké léky, které by váš problém vyřešily. AHDH totiž není nemoc ale porucha, tudíž se nedá léčit a lze jen zmírňovat její projevy. Základem jsou systémová opatření, jako je pevný řád a pravidla, na jejichž dodržování budete důsledně trvat – i když je to často nápor na nervy všech zúčastněných.

Výborným pomocníkem při zvládání hyperaktivity jsou také Bachovy krizové kapky esence pro děti. Ty jsou namíchány z pěti bylin, které uklidňují mysl, a jsou tak vynikající pro děti, které mají potíže se soustředěním a pozorností. Bachovy esence pro děti s ADHD pomáhají zvládnout nervové vypětí, úzkost i vztek a vzhledem ke svému přírodnímu složení jsou naprosto bezpečné i pro ty nejmenší děti. Navíc neobsahují ani cukr, který je obecně považován za látku, která projevy hyperaktivity zintenzivňuje.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků