Momentální akce na vybrané kapky až 24 %. Navštivte naše SLEVY a AKCE. Spokojený nákup přejí BACHOVY KAPKY.

Bachovy kapky pro psy

Kapky pro pejsky, které jsou namíchány ze základních Bachových esencí 38 květů a slouží pro přímé řešení daného konkrétního negativního stavu u zvířete. I zvíře má své emoce a stejně tak jako člověk dokáže podléhat negativním náladám jako například :

  • strachu,
  • obav z cestování,
  • agresi, smutku nebo žárlivosti.

Přemíru štěkající pes nebo právě agresivní pes není pro sousedy zrovna příjemnou záležitostí, stejně tak jako agresivní kočka může  být příčinou mnoha sousedských neshod i konfliktů.

Bachovy kapky pro psy mohou:

  • tyto emoce a jiné dostat pod kontrolu, pokud jsou dobře zvolené a správně podávané. Dávkování prosím tedy dodržujte pravidelně.

Nejprodávanější

9 položek celkem
bachovy-kapky-agrese-u-psa
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro agresivní a útočné psy.

Kód: KNZ02
bachovy-kapky-agrese-ze-strachu-u-psa
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná na agresivitu psa způsobenou strachem. Kapky jsou vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující pejsky na...

Kód: KNZ04
bachovy-kapky-agrese-pejsek
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro mazlíčky, kteří jsou nevyrovnaní mají nepředvídatelné chování jsou agresivní, útoční a trpí strachem.

Kód: KNZ05
bachovy-kapky-agrese-pejsek-na-cestach
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro klidné cestování s pejskem. Esence pejska uklidní a pejsek dobře snáší jízdu.

Kód: KNZ06
bachovy-kapky-agrese-smutek-u-psa
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná na smutek a žal u psa. Po smrti páníčka nebo při velkých změnách u dospělého psa.

Kód: KNZ07
bachovbachovy-kapky-stary-pejsek
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro starého a unaveného pejska. Esence, která pomůže získat energii do života.

Kód: KNZ10
bachovy-kapky-strach-u-psa
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro pejsky kteří jsou nevyrovnaní, mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem a nedůvěrou.

Kód: KNZ13
bachovy-kapky-stekajici-pes
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro uštěkané psy, kteří nezvládají své emoce při strachu nebo při odchodu páníčka z domu.

Kód: KNZ11
bachovy-kapky-zarlivost-u-psa
220 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná, když váš pejsek žárlí. Nejčastěji při narození dítěte nebo s příchodem nového psa do rodiny nebo smečky.

Kód: KNZ15
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků