Bachovy kapky pro psy - A line

Kapky které jsou namíchány ze základních Bachových esencí 38 květů a slouží pro přímé řešení daného konkrétního negativního stavu u zvířete. I zvíře má své emoce a stejně tak jako člověk dokáže podléhat negativním náladám jako například, strachu, obav z cestování, agresi, smutku nebo žárlivosti.

Bachovy kapky pro psy v alkalické vodě mohou dostat vašeho pejska zpět do klidu.

Vhodné pro psy, kteří :

  • Přemíru štěkající pes,
  • úzkostný pes
  • agresivní pes není pro sousedy zrovna příjemnou záležitostí a právě Bachovy esence mohou tyto emoce a jiné dostat pod kontrolu, pokud jsou dobře zvolené a správně podávané.
  • Živá voda (alkalická) nebo jiným slovem zásaditá, má Ph v rozmezí od 7 do 14. Alkalická voda je z hlediska složení blízka vnitřním tekutinám našeho těla: lymfa, krev, mezibuněčné tekutiny. Znamená to, že takovou vodu víme přirozeně lépe absorbovat. Alkalická voda prokazatelně zlepšuje zdravotní stav organismu: revitalizuje ho, posiluje, regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, léčí rány, ekzémy, reguluje hladinu vápníku v krvi, má antioxidační a detoxikační účinky.

Nejprodávanější

9 položek celkem
bachovy-kapky-al-agrese-u-psa-30ml
265 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro agresivní a útočné psy. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující pejsky na výstavách, při cestování,...

Kód: AZ02
bachovy-kapky-al-agrese-ze-strachu-u-psa-30ml
265 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná na agresivitu psa způsobenou strachem. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující pejsky na výstavách, při...

Kód: AZ04
bachovy-kapky-al-pejsek-na-cestach-30ml
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro klidné cestování s pejskem, esence pejska uklidní a pejsek dobře snáší jízdu.

Kód: AZ06
bachovy-kapky-al-pejsek-30ml
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro mazlíčky kteří jsou nevyrovnaní, mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem.

Kód: AZ05
bachovy-kapky-al-smutek-u-psa-30ml
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro smutek a žal u psa. Po smrti páníčka, při velkých změnách u dospělého psa.

Kód: AZ07
bachovy-kapky-al-stary-pejsek-30ml
260 Kč / ks

Kombinace Bachových esencí je vhodná pro starého a unaveného pejska - esence pomůže získat energii do života.

Kód: AZ10
bachovy-kapky-al-strach-u-psa-30ml
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro pejsky kteří jsou nevyrovnaní, mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem a nedůvěrou.

Kód: AZ13
bachovy-kapky-al-zarlivost-u-psa-30ml
268 Kč / ks

Bachovy kapky Štěkající pes. Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro uštěkané psy, kteří nezvládají své emoce při strachu, nebo při odchodu páníčka z domu.

Kód: AZ11
bachovy esence kapky alkalicke zarlivost u psa
267 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná na žárlivost u psa - nejčastěji s projevem při narození dítěte - nebo příchodem nového psa do rodiny nebo smečky.

Kód: AZ15
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků