Bachovy kapky pro kočky - A line

Bachovy kapky pro kočky v alkalické vodě

Kapky pro kočičky, které jsou namíchány ze základních Bachových esencí 38 květů a slouží pro přímé řešení daného konkrétního negativního stavu u zvířete. I kočka má své emoce a stejně tak jako člověk dokáže podléhat negativním náladám jako například : 

  • strachu
  • obav z cestování
  • agresi
  • smutku
  • žárlivosti

Bachovy esence pro kočky mohou tyto emoce i jiné dostat pod kontrolu.

 Pokud jsou dobře zvolené a správně podávané. 

  • Živá voda (alkalická) nebo jiným slovem zásaditá, má Ph v rozmezí od 7 do 14. Alkalická voda je z hlediska složení blízka vnitřním tekutinám našeho těla: lymfa, krev, mezibuněčné tekutiny. Znamená to, že takovou vodu víme přirozeně lépe absorbovat. Alkalická voda prokazatelně zlepšuje zdravotní stav organismu: revitalizuje ho, posiluje, regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, léčí rány, ekzémy, reguluje hladinu vápníku v krvi, má antioxidační a detoxikační účinky.

Nejprodávanější

6 položek celkem
bachovy-kapky-agrese-u-kocky
265 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro velmi dominantní a agresivní kočky. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující kočky na výstavách, při...

Kód: AZ01
bachovy-kapky-agrese-ze-strachu-u-kocky
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná na agresivitu kočky spojenou se strachem. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující kočky na výstavách, při...

Kód: AZ03
bachovy-kapky-al-smutna-kocka
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro smutek a žal u kočky. Po smrti páníčka, při velkých změnách u dospělé kočky.

Kód: AZ08
bachovy-kapky-al-stara-kocka
260 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro staré kočky, která bývají smutné a unavené , bez životní energie.- esence pomůže získat energii do života.

Kód: AZ09
bachovy-kapky-al-strach-u-kocky
264 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná pro kočky které jsou nevyrovnané, mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útočné a trpí strachem a nedůvěrou.

Kód: AZ12
bachovy-kapky-al-zarliva-kocka
268 Kč / ks

Tato kombinace Bachových esencí je vhodná na žárlivost u kočky - nejčastěji s projevem při narození dítěte - nebo příchodem nového mazlíčka do rodiny.

Kód: AZ14
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků